«Укренерго» сертифікувало Бурштинську ТЕС на ринку допоміжних послуг

НЕК «Укренерго» сертифікувала Бурштинську ТЕС, яка входить до складу енергохолдингу ДТЕК, для надання допоміжних послуг. Про це 23 липня повідомив прес-центр системного оператора.

«НЕК «Укренерго» 22 липня видало Бурштинській ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» Свідоцтва про відповідність її електроустановок вимогам до допоміжних послуг та внесло компанію в Реєстр одиниць надання допоміжних послуг. Таким чином, це перша електростанція, яка зможе надавати допоміжні послуги в торговій зоні «Бурштинський енергоострів», - йдеться у повідомленні.

Свідоцтва Бурштинській ТЕС були видані для вторинного регулювання: автоматичний резерв відновлення частоти (аРВЧ) обсягом по 194 МВт на завантаження та розвантаження, ручний резерв відновлення частоти (рРВЧ) - по 235 МВт; та третинного - резерв заміщення (РЗ) обсягом по 363 МВт на завантаження та розвантаження.

За даними «Укренерго», БуТЕС зможе стати учасником ринку допоміжних послуг та брати участь в аукціонах зможе після укладання з «Укренерго» договорів про надання допоміжних послуг та занесення в Реєстр постачальників допоміжних послуг.

Також повідомляється, в торговій зоні ОЕС України в аукціонах на закупівлю допоміжних послуг можуть брати участь 11 електростанцій. З них 8 ГЕС, що входять до складу державної «Укргідроенерго», Курахівська ТЕС, Запорізька ТЕС (входять ДТЕК) та Харківська ТЕЦ-5. Сумарний об’єм сертифікованих в енергосистемі резервів складає ±115 МВт, аРВЧ - 1449 МВт (±724,5 МВт), рРВЧ - 3696 МВт (-3645), РЗ - 4263 МВт.

13:00 / 23 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події