«Укренерго» розпочало виплачувати виробникам е/е з ВДЕ компенсації за системні обмеження

НЕК «Укренерго» розпочала виплачувати виробникам е/е з ВДЕ вартість електроенергії, яка не була ними вироблена в результаті системних обмежень, ці виплати здійснюються лише тим операторам електростанцій, які приєднані до системи управління обмеженнями та виконують команди системного оператора.

Про це 29 квітня під час прес-конференції повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицький.

«Ці виплати вже почалися. Це дуже важливо, ми поступово зараз оплачуємо рахунки, які сформовані в рамках цієї системи за обмеження», - сказав він.

Кудрицький додав, що на сьогодні загальна потужність СЕС і ВЕС, які приєднані до системи обмежень становить 3000 МВт.

«Закликаю всіх власників-операторів сонячних і вітрових електростанцій потужністю понад 1 МВт приєднуватися до цієї системи, тільки так ви зможете в повній мірі отримати компенсацію за обмеження потужності», - сказав він, додавши, що у квітні із загального обсягу електроенергії, яка не була вироблена в результаті обмежень, компенсація може бути виплачена лише за половину такого обсягу.

16:36 / 29 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події