«Укренерго» прогнозує появу приватних інвесторів в energy storages у 2021-2022рр

НЕК «Укренерго» прогнозує появу перших приватних інвестицій в будівництво та впровадження систем накопичення енергії у 2021-2022рр, адже інвесторам потрібна тривала (не менше одного року) історія ціноутворення на ринку допоміжних послуг, крім того розробка механізму підтримки інвесторів також забере достатньо часу.

Про це 19 лютого під час обговорення проблем балансування в Energy Club повідомив перший заступник голови правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«Я думаю, що приватний може з’явитися в 2021-2022 році», - сказав він. Кудрицький пояснив, що для того, щоб приватний інвестор міг збудувати систему накопичення енергії він буде (може) отримувати кредитний ресурс. В свою чергу, банки зможуть його надати лише керуючись цінами на ринку допоміжних послуг і періодом окупності проекту.

«Принаймні один рік має попрацювати ринок для того, щоб банки могли прийняти на своїх кредитних комітетах рішення про виділення фінансування», - додав топ-менеджер «Укренерго».

Також Кудрицький зазначив, що окремі механізми підтримки інвесторів в системи накопичення енергії (без чисто ринкового механізму) потребують часу на свою розробку та затвердження органами влади.

«Якщо ми говоримо про механізм підтримки таких інвесторів, щоб його відтінюнгувати, прийняти рішення на рівні Кабінету міністрів на це все реалістично потрібен час. Навіть, якщо швидко бігти, якщо включити турборежим ми не отримає перших інвестицій раніше 2021 року», - додав він.

16:44 / 19 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події