«Укренерго» призупинила аукціони на закупівлю допоміжних послуг

НЕК «Укренерго» вимушено призупинила проведення аукціонів із закупівлі допоміжних послуг для уточнення нових розрахункових величин Методики формування цін на ці послуги. Про це 6 квітня повідомили в прес-центрі компанії.

«Така необхідність викликана тим, що Постановою КМУ № 253 від 29.03.2020 (набрала чинності 4 квітня 2020р), було вилучено з Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022рр. (Постанова КМУ № 555 від 15.05.2019) «показник індексу цін виробників промислової продукції (сценарій 2)», - говориться в повідомленні.

Через це Методика формування цін на допоміжні послуги потребує відповідного роз’яснення або коригування з боку НКРЕКП, до якої НЕК «Укренерго» вже звернулася із відповідним запитом та пропозиціями, що дозволять уникнути подібних ситуацій в подальшому.

«Про відновлення аукціонів на придбання допоміжних послуг буде повідомлено додатково», - зазначили в компанії.

Сьогодні на ринку допоміжних послуг зареєстровано два учасника ринку, які можуть пропонувати послуги десяти генеруючих одиниць:

• ПрАТ «Укргідроенерго»: Дніпровська ГЕС-1; Середньодніпровська ГЕС; Канівська ГЕС; Каховська ГЕС; Дніпровська ГЕС-2; Кременчуцька ГЕС; Київська ГЕС; Дністровська ГЕС

• ТОВ «ДТЕК Східенерго»: Курахівська ТЕС та Запорізька ТЕС (свідоцтво, видане за декларативним принципом).

Як повідомляло агентство ExPro, 30 березня 2020р НЕК «Укренерго» відновила проведення добових аукціонів на закупівлю допоміжних послуг. Оператор придбав резерви підтримки та відновлення частоти у електростанцій ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ «ДТЕК Східенерго» з поставкою протягом 31 березня.

16:37 / 7 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події