«Укренерго» приєдналася до Глобального договору ООН в Україні

НЕК «Укренерго» стала офіційним підписантом Глобального договору ООН в Україні, що дозволить компанії отримати доступ до баз даних по усім напрямам сталого розвитку.

Про це 20 жовтня повідомила прес-служба державної компанії.

«Бути учасником Глобального договору ООН – велика честь і відповідальність для нас, адже ми приєднались до всесвітньої мережі сталого розвитку. Серед її членів і наші колеги з 50Hertz Transmission GmbH, Energinet, Red Electrica de Espana SAU, Fingrid Oyj, Réseau de Transport d’Electricité, Canacol Energy Ltd, POSCO Energy, енергетичного сектору Siemens тощо. Приєднання відкриває кожному співробітнику та Компанії в цілому можливість доступу до величезного обсягу нової корисної інформації, знань, кейсів, інструментів та консультацій, якими ми неодмінно скористаємось як соціально відповідальне підприємство», – прокоментував подію голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Як зазначили в компанії, приєднання до ініціативи означає дотримання «Укренерго» 10-ти принципів Глобального Договору ООН, які стосуються прав людини, трудових відносин, взаємодії з навколишнім середовищем, протидією корупції тощо.

В той же час, в «Укренерго» пояснили, що з приєднанням до Мережі Глобального договору в Україні, оператор системи передачі отримав можливість доступу до великої бази даних у галузі прав людини, трудових ресурсів, навколишнього середовища, боротьби з корупцією, розвитку громад, управління ланцюгами поставок тощо, а працівники компанії зможуть користуватися глобальною бібліотекою та онлайн-академією, та іншими ресурсами й цифровими платформами мережі UN Global Compact.

В компанії повідомили, що це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі, яка має понад 11 000 компаній підписантів, а приєднавшись ініціативи ООН в Україні, «Укренерго» отримало можливість регулярного включення позитивних показників своєї діяльності до загальних показників України, за які держава звітує ООН кожні 5 років.

11:31 / 21 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події