«Укренерго» подало позов проти Мінекоенерго через затримку погодження інвестпрограми

НЕК «Укренерго» позивається проти Міністерства енергетики та захисту довкілля через затримку погодження інвестиційної програми на 2020р, зокрема компанія просить Окружний адміністративний суд Києва визнати протиправною бездіяльність міністерства та зобов'язати його найскоріше погодити цей документ.

Про це повідомляється на сайті НЕК.

Згідно повідомлення, «Укренерго» відправило інвестпрограму ще 25 вересня, але досі не отримала відповіді, хоча строк погодження не має перевищувати місяць.

«Критичність ситуації полягає в тому, що без погодження інвестпрограми з боку галузевого міністерства «Укренерго» не може подати її на затвердження до НКРЕКП. Водночас, якщо інвестпрограму на 2020р не буде погоджено до кінця поточного року, вже з 1 січня 2020р автоматично заблокується можливість для реалізації всіх проєктів будівництва та реконструкції мереж, здійснення розрахунків з контрагентами-підрядниками, у тому числі — в рамках міжнародних інвестпроєктів”, - йдеться в повідомленні.

Розроблений НЕК «Укренерго» проєкт інвестпрограми пройшов відкрите обговорення та отримав погодження від 22 облдержадміністрацій.

Крім цього, компанія нагадала, що це не перший позов проти галузевого міністерства. Зокрема, 15 липня 2019р Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов компанії до Міненерговугілля та визнав протиправною його бездіяльність щодо тривалого блокування погодження платіжних доручень для контрагентів НЕК «Укренерго», які реалізовували низку міжнародних інвестпроєктів, зокрема, створення програмного забезпечення для балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг — платформи Market management system (MMS).

16:58 / 9 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події