«Укренерго» планує реконструювати лінію електропередач 220 кВ Луганська ТЕС-Ювілейна

Оператор системи передачі «НЕК «Укренерго» планує реконструювати повітряну лінію електропередач 220 кВ Луганська ТЕС-Ювілейна в Луганській області.

Відповідне повідомлення від 20 липня про планову діяльність опубліковане в Реєстрі з оцінки впливу на довкілля.

«НЕК «Укренерго» планує реалізацію проекту «Реконструкція ПЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Ювілейна. Луганська область», - йдеться в повідомленні.

Як зазначають в «Укренерго», проектом реконструкцією передбачається будівництво нової одноколової ділянки лінії 220 кВ Луганська ТЕС – Лисичанська №2 від резервної комірки на Луганській ТЕС до опори ПЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Ювілейна; реконструкція у двоколову ПЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Лисичанська №2 і ПЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Ювілейна існуючої ПЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Ювілейна від опори №3 до опори № 46 та будівництво нової двоколової ділянки ПЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Лисичанська №2, ПЛ 220 кВ Луганська ТЕС – Ювілейна від опори № 46 до опори №226.

Як зазначено в реєстрі, реконструкція забезпечить достатню надійності електропостачання споживачів західної частини Луганської області по високовольтним мережам, надасть можливість видачі потужності Луганської ТЕС в більшому обсязі, а також дозволить на діючих підприємствах відновити та впровадити нове виробництво, що потребує підвищеної надійності електроживлення.

В повідомленні зазначають, що реконструкція планується в межах Станично-Луганського, Новоайдарського і Попаснянського районів Луганської області. Проектом було передбачено дві технічні альтернативі, але друга не була затверджена, адже не отримала погодження від деяких сільських рад, через перетин території Луганського природного заповіднику та знаходження на небезпечній відстані до зони проведення ООС.

15:33 / 21 липня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події