«Укренерго» планує ініціювати зміни до Кодексу системи передачі для створення умов роботи storage

НЕК «Укренерго» планує ініціювати зміни до Кодексу системи передачі для того, щоб запровадити новий тип допоміжної послуги - fast frequency response, який зможуть надавати системи накопичення енергії.

Про це 8 квітня повідомив Віталій Зайченко, директор з управління ОЕС України, головний диспетчер НЕК «Укренерго», під час online-розмови, у підкасті від Асоціації сонячної енергетики.

«Системи накопичення – це мають бути аРВЧ (тип допоміжної послуги, автоматичний резерв відновлення частоти – ред.). Крім того, ринком для систем накопичення може бути новий ринок… - це fast frequency response. У нас такого продукту ще немає, але ми про нього думаємо, я думаю ми найближчим часом внесемо зміни в Кодекс системи передачі, щоб він був», - сказав він.

Також Зайченко пояснив, що тип допоміжної послуги fast frequency response значно підвищить інерційність енергосистеми.

«Це дуже швидкий відклик, це дозволяє збалансувати систему та забезпечити інерцію системи, адже ВДЕ не мають інерції», - додав Зайченко.

15:56 / 8 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події