«Укренерго» планує найближчим часом провести перші аукціони на допоміжні послуги

Системний оператор НЕК «Укренерго» планує провести перші аукціони на надання допоміжних послуг в кінці цього або на початку наступного тижня. Про це під час засідання НКРКЕКП 10 грудня повідомив голова оператора Всеволод Ковальчук.

«Перші аукціони на допоміжні послуги стартують на прикінці цього або на початку наступного тижня… Ми плануємо побачити перші результати вже в цьому році», - сказав він.

Також Ковальчук додав, що компанії проходять сертифікацію обладнання. За його словами, з часом роботи сегменту ринку допоміжних послуг стане зрозумілим обсяг витрат оператора на закупівлю цих послуг, крім того, цей ринок може позитивно вплинути на цінову динаміку на електроенергію загалом.

За словами члена НКРЕКП Дмитра Коваленко, компанії-учасники ринку допоміжних послуг мають пройти сертифікацію обладнання до квітня 2020р. Крім того, має ефективно працювати система моніторингу надання допоміжних послуг. За словами Коваленко, якщо компанії не будуть надавати заявлені та виграні на аукціоні послуги, вони не отримають оплати та будуть оштрафовані.

11:17 / 10 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події