«Укренерго» підписало контракт з китайською компанією на реконструкцію підстанцій «Рівне» та «Калуш»

НЕК «Укренерго» підписало контракт з компанією Xian Electric Engineering Co. Ltd. (Китайська Народна Республіка) на проведення реконструкції двох підстанцій Західної енергосистеми (Західної ЕС) — 330 кВ «Рівне» та 220 кВ «Калуш», а сума контракту складає – 26,98 млн євро (без ПДВ).

Про це 26 червня повідомив прес-центр «Укренерго».

«Компанія Xian Electric Engineering була визнана переможцем міжнародних конкурсних торгів за Лотом №1 Пакету «Реконструкція підстанцій Західної ЕС». В тендері брали участь 15 компаній з таких країн, як Китай, Німеччина, Іспанія, Туреччина, Азербайджан, Корея та Україна», - йдеться у повідомленні компанії.

Компанія зауважує, що проект передбачає комплексну реконструкцію підстанцій, із заміною силового обладнання та впровадженням автоматизованої системи керування технологічними процесами. А особливістю реконструкції буде встановлення комплектних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією (КРПЕ) відповідних класів напруги.

Реконструкція підстанцій буде проведена в межах реалізації Другого проекту з передачі електроенергії (ППЕ-2), який фінансується за кредитні кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) та Фонду чистих технологій.

16:00 / 26 червня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події