«Укренерго» опублікувало список постачальників з «дефолтним» статусом

ДП «НЕК «Укренерго» опублікувало список постачальників, які отримали статус «дефолтний» через те, що вони не внесли на рахунки системного оператора фінансову гарантію, яка необхідна на випадок виникнення з вини постачальника небалансів і їх покриття на балансуючому ринку. Відповідний список був опублікований на сайті «Укренерго» 15 липня.

Згідно Правил ринку, які були затверджені постановою НКРЕКП від 24.06.2019р № 1168, перебуваючи у статусі «дефолтний», у випадку, якщо учасник ринку є постачальником, постачання електричної енергії споживачам такого учасника ринку (або такому учаснику ринку) здійснюється постачальником «останньої надії». Тобто такий постачальник втрачає право продавати електроенергію.

Серед списку постачальників з «дефолтним» статусом опинилися, наприклад, такі компанії «ЕК «Мета», «Компанія «Газенергопостач», «Смарт Грід Україна», «Укртатнафта», «Енергія-Новий Розділ», «Енергія-Новояворівськ», «Миколаївська ТЕЦ», «Херсонська ТЕЦ», «Вітряний парк Південний», «Сумська НВО», «Вітряний парк Новоазовський», «Дніпровська ТЕЦ», «Сєвєродонецька ТЕЦ» та ін.

Довідка ExPro, для постачальника, який має дефолтний статус, «Укренерго» зупиняє майбутні та скасовує діючі операції з продажу електроенергії на ринку двосторонніх договорів; установлює нульовий обсяг продажу електроенергії на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку.

15:20 / 16 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події