«Укренерго» максимально обмежує імпорт е/е в ОЕС через низький попит – Ковальчук

Системний оператор НЕК «Укренерго» максимально обмежує обсяги імпорту електроенергії з Росії та Білорусі в ОЕС України через низький попит, який має місце по причині відносно теплої погоди та низького рівня споживання. Про це під час засідання НКРКЕКП 10 грудня повідомив голова оператора Всеволод Ковальчук.

«В ОЕС, ви бачите, – у нас ситуація зниженого попиту продовжується, і по причині погоди, і по причині низького рівня промвиробництва, тому ми практично повністю обмежуємо можливості для імпортерів, вносячи коригування в графіки. В нічні години вони всі йдуть «по нулях», в окремі денні години невеликі обсяги імпорту йдуть», - сказав він.

За словами Ковальчука, за таких умов на сьогодні у імпортерів не має значної зацікавленості викуповувати перетин на кордоні з РФ та Білорусією.

«До кінця грудня місяця дуже важко спрогнозувати, чи будуть значні обсяги імпорту, які ми спостерігали в першій половині жовтня», - додав Ковальчук.

11:27 / 10 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події