«Українська незалежна геологічна компанія» відновить свердловину №11 на Південнолужанській площі

ТОВ «Українська незалежна геологічна компанія» інформує про намір провадити плановану діяльність з відновлення свердловини №11 Майничі Південнозалужанської площі, яка знаходиться в Самбірському та Дрогобицькому р-нах, Львівської області.

Про це йдеться у повідомленні компанії про плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля, розміщеному в реєстрі ОВД Міністерства екології природних ресурсів України, 9 серпня 2019р.

Як повідомлялось вище, проектом планованої діяльності передбачається відновлення свердловини №11 Майничі Південнозалужанської площі, за допомогою дизельної бурової установки.

Тож з причин відсутності джерела електричного струму відповідної потужності, технічна альтернатива в електричному приводі бурового верстату – відхилена.

Нагадаємо, що ліцензію на користування надрами Південнозалужанської площі було видано в 2015р. У 2017р через не виконання умов програми робіт, дію дозволу було зупинено до 4 травня 2018 р.

А в березні 2019р Держгеонадра та ТОВ «Українська незалежна геологічна компанія» уклали договір, як невід’ємна частина спецдозволу № 4708 від 23.12.2015, про умови користування надрами з метою геологічного вивчення у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти і газу, тим самим ввели в дію нову програму робіт:

Довідка Expro:

ТОВ «Українська незалежна геологічна компанія» (керівник: Георгій Кравченко; засновники: Вок Енерджі Корп. (США) 20%, Василина Лоневська 20%, Онвіка Інвестмент Лтд (Кіпр) 40%, Уляна Бровчук 20%) – нафтогазовидобувна приватна компанія, яка володіє спецдозволом на користування надрами Південнозалужанської площі. Раніше, до вересня 2017р засновником ТОВ «УНГК» був Володимир Керницький, який з 2005 по 2014рр був директором СП «Укркарпатойл Лтд»

14:33 / 9 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події