Українська ГТС готова для роботи в реверсному режимі

АТ «Укртрансгаз» станом на 14 серпня 2019р , в рамках підготовки до опалювального сезону 2019-2020рр, завершив модернізацію 5 компресорних станцій (КС) для роботи в реверсному режимі. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Завдяки підготовці КС для роботи в реверсному режимі, Україна має можливість, у випадку часткової чи повної зупинки транзиту, забезпечувати газопостачання для споживачів східних і південних регіонів шляхом імпорту з європейських країн, а також з підземних газосховищ (ПСГ) на заході країни.

На КС «Хуст», «Богородчани», «Гусятин», «Бар», «Олександрівка» було сформовано і введено в експлуатацію нові обов’язки, які розширили можливості ГТС у оперативному перерозподілі газових потоків та оптимізувати технологічні витрати (ВТВ) при роботі станцій в реверсному режимі.

Довідка ExPro: В січні 2009 р через провокаційні дії «Газпрому» українська ГТС вже була змушена працювати в умовах відсутності транзиту. На той момент штатних можливостей переключення на реверсний режим не було і для проходження газової кризи була реалізована тимчасова схема газопостачання «захід-схід». Станом на 14 серпня 2019р «Укртрансгаз» впровадив всі необхідні технічні і регламентні рішення для створення надійної реверсної схеми, вона готова до функціонування в штатному режимі і може бути активована відразу при необхідності.

13:49 / 14 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події