Українські приватні бурові компанії активно нарощують буровий флот - Кобаль

Українські приватні бурові компанії активно закуповують нові бурові верстати.

Про це заявив Геннадій Кобаль, директор-засновник компанії Expro Consalting на конференції Carpathian Oil & Gas Conference 2019 (COGC2019) у Львові.

«Українські приватні компанії активно закупляють нові бурові верстати. За останні три роки приватні бурові компанії поповінили свій флот на 7 «важких» верстатів. Зокрема, «Укрбурсервіс» – 2, ПБК -3, СМС -1, «Енергофінанс» -1», - зазначив Кобаль.

Як зазначив директор Expro, в останні 2 роки динаміка видобутку динаміка видобутку газу тільки покращується.

«Ми бачимо дуже стрімкий ріст буріння», - відзначив він.

Зазначимо, що Конференцію COGC2019 організувала Консалтингова компанія EXPRO за підтримки видобувних та сервісних компаній.

12:47 / 23 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події