Україна здійснила першу операцію транзиту газу між європейськими країнами

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) вперше протранспортував газ з Угорщини до Словаччини через територію України, повідомляє прес-служба ОГТСУ.

За повідомленням оператора, першу прокачку газу за новою послугою «short-haul» здійснив енергетичний трейдер з Німеччини, облік газу по даній операції здійснюється в енергетичних одиницях.

«Обсяги ще не дуже великі, але ми впевнено розбудовуємо східноєвропейський газовий хаб», - додав директор ОГТСУ Сергій Макогон.

Тариф для операції «short-haul» для прокачки газу з Угорщини до Словаччини через Україну становить €1,59/MWh, що приблизно у 2,5 рази більше, ніж при транспортуванні традиційним маршрутом (€0,64/MWh).

Оператор ГТС запрошує всіх трейдерів до активного використання послуги «short-haul», яку, за словами оператора, можна поєднувати з послугою «митний склад».

Як повідомлялося, нова послуга транзиту газу на короткі відстані «short-haul» дозволяє замовникам транспортних послуг транспортувати газ між європейським країнами (Польща, Словаччина, Угорщина та у майбутньому Румунія) через територію України. Послуга стала доступною з 1 січня 2020р після підписання угоди щодо транзиту російського газу.

13:45 / 16 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події