Україна впроваджує аукціони з розподілу газових потужностей на польському кордоні

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) та польський оператор платформи GSA 20 березня підписали угоду про розподіл потужностей на українсько-польському кордоні через платформу GSA. Про це повідомляє прес-служба GSA.

За інформацією GSA, перший комерційний аукціон з розподілу потужностей заплановано на 6 липня 2020р. На аукціоні буде можливість забронювати річні потужності на 2020-2021рр у точці «Дроздовичі-Германовичі». За словами оператора платформи, аукціон буде проходити у відповідності до вимог європейського мережевого кодексу щодо механізму розподілу потужностей у системах транспортування газу та у відповідності до календаря аукціонів потужностей ENTSOG.

У майбутньому також планується проводити аукціони з розподілу потужностей на квартальні, місячні та короткострокові періоди.

Секретаріат Енергетичного співтовариства вважає, що впровадження Кодексу мережі розподілу потужностей є результатом широкої підтримки, наданої Секретаріатом українському регулятору НКРЕКП, який у лютому 2020р вніс поправки до Кодексу транспортування газу.

«Секретаріат радий бачити перші результати своїх зусиль по об'єднанню операторів систем передачі та регулюючих органів договірних сторін Енергетичного співтовариства і сусідніх держав-членів ЄС з метою сприяння впровадженню кодів газової мережі на спільних точках приєднання», - йдеться у повідомленні енергетичного співтовариства.

«Продовжуємо працювати над впровадженням європейського енергетичного законодавства та посилюємо інтеграцію до європейського газового ринку», - також додав директор ОГТСУ Сергій Макогон.

Нагадаємо, Україна здійснила першу операцію транзиту газу між європейськими країнами.

11:07 / 25 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події