Україна та США створять Платформу для стратегічного діалогу в сфері енергетики

Уряди України та США створять спільну Платформу стратегічного діалогу в сфері енергетики (SECD) для енергетичного переходу України та зміцнення енергетичної безпеки нашої країни.

Про це 24 серпня повідомив прес-центр Міністерства енергетики, з посиланням на інформацію, яка була озвучена під час зустрічі міністра енергетики Германа Галущенко та голови Департаменту енергетики США Дженіфер Гренхолм.

«Платформу стратегічного діалогу (SECD) важливо використовувати для розробки практичних рішень для підтримки енергетичного переходу України та підвищення її енергетичної безпеки… SECD буде охоплювати різні сфери, зокрема, декарбонізацію, енергетичну безпеку, включно з кібербезпекою», - йдеться у повідомленні.

За інформацією Міненерго, під час зустрічі сторони обговорили результати тристоронньої зустрічі між міністрами енергетики США, Німеччини та України, і конкретні кроки щодо забезпечення енергетичної безпеки України. У цьому контексті обговорили протидію проєкту Північний потік-2 і методи запобігання використанню Росією газу як зброї проти України.

«Стратегічний діалог у сфері енергетики та клімату – це інструмент для енергетичного співробітництва між Україною та США» - наголосив Герман Галущенко.

17:29 / 24 серпня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події