Україна розпочала комерційні імпортні поставки електроенергії з Білорусі

Українські компанії з 10 липня розпочали комерційні поставки електроенергії на внутрішній ринок із Білорусі. Про це 17 липня повідомила прес-служба ДП «НЕК «Укренерго».

«З 10 липня розпочався імпорт електроенергії з Білорусі, який на сьогодні (17 липня – ред.) сумарно становить 6,8 млн кВт-год. Саме імпортні поставки наразі є важливою передумовою для створення реальної конкуренції на вітчизняному ринку електроенергії», - йдеться у повідомленні.

Згідно інформації джерел на ринку, у липні з Білорусі електроенергію планують імпортувати «Д. Трейдінг» та «ЕРУ Трейдінг».

За даними «Укренерго», максимальний обсяг імпорту з Білорусі в Україну становить 7,3 млрд кВт-год електроенергії в рік.

Як повідомляв ExPro, комерційні імпортні поставки електроенергії з’явилися лише з початком роботи нової моделі ринку електроенергії. Перші операції були здійснені компанією «ЕРУ Трейдінг» 1 липня, надалі про свої плани заявив «Д. Трейдінг», який входить в структуру ДТЕК.

10:17 / 18 липня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події