Україна компенсує понад $12 млн збитків JKX Oil & Gas PLC

5 липня 2019р Київський апеляційний суд задовольнив клопотання британської компанії JKX Oil & Gas PLC про визнання та виконання в Україні арбітражного рішення Постійного третейського суду Лондона від 6 лютого 2017р про стягнення збитків на суму понад $12 млн.

Цю інформацію підтвердила прес-служба відомої юридичної фірми «Ільяшев і Партнери», яка представляє інтереси заявника.

Збитки виникли в результаті порушення Україною зобов'язань за Угодою між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про сприяння і взаємний захист інвестицій, підписаної 10 лютого 1993р.

«Арбітраж бездоганно розібрався в ситуації і встановив порушення з боку держави при нарахуванні рентної плати на видобуток нафти і газу, а також при здійсненні контролю капіталу і транспортуванні газу.

Рішенням Київського апеляційного суду визнано і дозволено примусове виконання зазначеного арбітражного рішення», - прокоментував рішення суду старший партнер юрфірми« Ілляшев і Партнери» Роман Марченко.

JKX Oil & Gas PLC займається розвідкою і видобутком нафти і газу в країнах Європи і Північної Америки.

Акції компанії котируються на Лондонській фондовій біржі. Свою діяльність на території України компанія веде з 1994р.

 

13:45 / 15 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події