«Укр Газ Ресурс» поставить 4,2 млн куб м газу для «Морського торговельного порту «Южний»

11 лютого ТОВ «Укр Газ Ресурс» здобуло перемогу в тендері від ДП «Морський торговельний порт «Южний», на постачання газу обсягом 4,2 млн куб м, з очікуваною вартістю 61,5 млн грн (з ПДВ). Строк поставки газу розрахований до 1 січня 2020р.

В аукціоні приймали участь ТОВ «Укр Газ Ресурс» та ТОВ «Палівторг». Після проведення аукціону, та протоколу розкриття, з найкращою пропозицією у 51,4 млн грн (з ПДВ), перемогу здобуло ТОВ «Укр Газ Ресурс» (керівник Віктор Денисович, засновник Андрій Кучков). Ціна газу становить 12,200 грн/тис куб м.

Попередня закупівля газу від «Морського торговельного порту «Южний», мала відбутися у листопаді 2018р. Обсяг тендеру складав 5,2 млн куб м газу, з очікуваною вартістю 80 млн грн (з ПДВ). Але тоді, аукціон був скасований, через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Єдиним претендентом було ТОВ «Укр Газ Ресурс».

Морський порт «Южний» — торговельний морський порт в місті Южне, на чорноморському узбережжі, в акваторії Малого Аджалицького лиману. Найбільший і найприбутковіший порт України.

14:08 / 11 лютого, 2019