«Укр Газ Ресурс» поставить 4,2 млн куб м газу для «Морського торговельного порту «Южний»

11 лютого ТОВ «Укр Газ Ресурс» здобуло перемогу в тендері від ДП «Морський торговельний порт «Южний», на постачання газу обсягом 4,2 млн куб м, з очікуваною вартістю 61,5 млн грн (з ПДВ). Строк поставки газу розрахований до 1 січня 2020р.

В аукціоні приймали участь ТОВ «Укр Газ Ресурс» та ТОВ «Палівторг». Після проведення аукціону, та протоколу розкриття, з найкращою пропозицією у 51,4 млн грн (з ПДВ), перемогу здобуло ТОВ «Укр Газ Ресурс» (керівник Віктор Денисович, засновник Андрій Кучков). Ціна газу становить 12,200 грн/тис куб м.

Попередня закупівля газу від «Морського торговельного порту «Южний», мала відбутися у листопаді 2018р. Обсяг тендеру складав 5,2 млн куб м газу, з очікуваною вартістю 80 млн грн (з ПДВ). Але тоді, аукціон був скасований, через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Єдиним претендентом було ТОВ «Укр Газ Ресурс».

Морський порт «Южний» — торговельний морський порт в місті Южне, на чорноморському узбережжі, в акваторії Малого Аджалицького лиману. Найбільший і найприбутковіший порт України.

14:08 / 11 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події