«Укр Газ Ресурс» поставить 1,1 млн куб м газу для ДП «Смоли» замість «Екотехноінвесту»

14 травня ТОВ «Укр Газ Ресурс» стало новим переможцем тендеру від ДП «Смоли», на закупівлю газу обсягом 1,1 млн куб м. Нагадаємо, що 8 травня переможцем тендеру оголосили ТОВ «Екотехноінвест», але 14 травня рішення щодо перемоги було скасоване. Поки не буде укладено договір між компаніями, переможець тендеру може ще змінитися.

Перед початком аукціону, очікувана вартість тендеру складала 16,4 млн грн (з ПДВ). ТОВ «Укр Газ Ресурс» здобуло перемогу з пропозицією 7,4 млн грн (з ПДВ). Ціна газу складає 6,690 грн/тис куб м. Строк поставки газу розрахований з 24 квітня по 31 грудня 2019р.

У лютому 2018р, була ідентична закупівля газу від ДП «Смоли». Тоді в тендері з обсягом 1,1 млн куб м, перемогу здобуло ТОВ «Енерджі Трейд Груп», з пропозицією 7,1 млн грн (з ПДВ), та ціною 6,500 грн/тис куб м. Строк поставки був розрахований до кінця 2018р.

Більше тендерів ви зможете знайти в щоденному випуску EXPRO Daily Gas та тижневому EXPRO Gas&Oil Weekly

Довідка ExPro

Державне підприємство «Смоли» (директор Олександр Євсєєв) створене на базі виробничих потужностей цеху іонообмінних матеріалів, в результаті реструктуризації заводу ВО «Придніпровський хімічний завод». Метою та завданням діяльності ДП «Смоли» є розширення ринку збуту іонообмінних матеріалів та забезпечення ними в повному обсязі уранове виробництво України. Підприємство виготовляє різні марки іонообмінних матеріалів: аніоніти, катіоніти, сорбенти для гідрометалургії (вилучення урану, золота, тощо), для хімічної водопідготовки на теплових та атомних станціях, для очищення при приготуванні питної води.

09:00 / 15 травня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події