«Укр Газ Ресурс» поставить 1,1 млн куб м газу для ДП «Смоли» замість «Екотехноінвесту»

14 травня ТОВ «Укр Газ Ресурс» стало новим переможцем тендеру від ДП «Смоли», на закупівлю газу обсягом 1,1 млн куб м. Нагадаємо, що 8 травня переможцем тендеру оголосили ТОВ «Екотехноінвест», але 14 травня рішення щодо перемоги було скасоване. Поки не буде укладено договір між компаніями, переможець тендеру може ще змінитися.

Перед початком аукціону, очікувана вартість тендеру складала 16,4 млн грн (з ПДВ). ТОВ «Укр Газ Ресурс» здобуло перемогу з пропозицією 7,4 млн грн (з ПДВ). Ціна газу складає 6,690 грн/тис куб м. Строк поставки газу розрахований з 24 квітня по 31 грудня 2019р.

У лютому 2018р, була ідентична закупівля газу від ДП «Смоли». Тоді в тендері з обсягом 1,1 млн куб м, перемогу здобуло ТОВ «Енерджі Трейд Груп», з пропозицією 7,1 млн грн (з ПДВ), та ціною 6,500 грн/тис куб м. Строк поставки був розрахований до кінця 2018р.

Більше тендерів ви зможете знайти в щоденному випуску EXPRO Daily Gas та тижневому EXPRO Gas&Oil Weekly

Довідка ExPro

Державне підприємство «Смоли» (директор Олександр Євсєєв) створене на базі виробничих потужностей цеху іонообмінних матеріалів, в результаті реструктуризації заводу ВО «Придніпровський хімічний завод». Метою та завданням діяльності ДП «Смоли» є розширення ринку збуту іонообмінних матеріалів та забезпечення ними в повному обсязі уранове виробництво України. Підприємство виготовляє різні марки іонообмінних матеріалів: аніоніти, катіоніти, сорбенти для гідрометалургії (вилучення урану, золота, тощо), для хімічної водопідготовки на теплових та атомних станціях, для очищення при приготуванні питної води.

09:00 / 15 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події