УГВ замовить послуги стороннього супервайзингу з ремонту свердловин за 156 млн грн

АТ «Укргазвидобування» оголосило тендер на послуги стороннього супервайзингу при виконанні робіт з капітальног ремонту свердловин (КРС) вартістю 156 млн грн (з ПДВ). Про це ідеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 16 квітня в системі публічних закупівель Prozorro.

Послуги з супервайзингу полягають у контролі за виконанням робіт підрядником по капітальному ремонту свердловин, освоєнню свердловин, інтенсифікації свердловин і наданням послуг сервісними компаніями при капітальному ремонті свердловин у відповідності до проектної документації і встановлених строків, та відповідно до вимог договорів.Тендер складається з 4 лотів, очікувана вартість кожного 39 млн грн.

Згідно технічного завдання «Укргазвидобування», на кожний лот, а це 6-8 свердловин, повинен бути передбачений інженерно-технічний працівник (старший інженер проекту) та 12 фахівців (супервайзерів).

Послуги планують проводити на свердловинах ГПУ «Шебелинкагазвидобування» (Лот №1), та ГПУ «Полтавагазвидобування» (Лот №2,3,4). Об’єкти та місце їх розташування, де будуть надавати послуги стороннього супервайзингу, вказуються замовником у письмових повідомленнях (заявках), безпосередньо виконавцю.

Звернутися щодо роз’яснень по тендеру, можна до 26 квітня, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 13 травня 2019р. Строки надання послуг: до 30 червня 2020р.

Нагадаємо, що попередній тендер на послуги стороннього супервайзерського контролю за проведенням робіт під час спорудження нафтових і газових свердловин пройшов 13 грудня 2018р, де перемогу в різних лотах отримали наступні компанії:

16:41 / 17 квітня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події