УГВ замовить гравіметрію на 3 площах за 12 млн грн

АТ «Укргазвидобування» в особі філії ГПУ «Полтавагазвидобування» оголосило тендер на послуги у сфері розвідки надр, а саме: високоточні гравіметричні дослідження на Розпашнівській, Новоукраїнській, та Зах. Новоукраїнській площах, вартістю 11,7 млн грн.

Про це ідеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 15 квітня в системі публічних закупівель Prozorro.

Згідно технічного завдання тендеру, мета робіт - уточнення особливостей глибинної будови та прогнозування розповсюдження газонасичених порід-колекторів у пермських та кам’яновугільних відкладах Новоукраїнської, Західно-Новоукраїнської та Розпашнівської площ (Полтавська обл) за результатами проведення високоточних гравімагнітометричних досліджень.

Обсяги ділянок геологічного інтересу наведені в таблиці:

Найменування ліцензійної ділянки Площа геологічного інтересу, кв км
Новоукраїнська 5,85
Західно-Новоукраїнська 28,7
Розпашнівська 23,32
Загальна площа геологічного інтересу 57,87

Основні етапи робіт та досліджень:

  • Розроблення проектної та кошторисної документації на виконання високоточних гравімагнітометричних досліджень на Розпашнівській, Новоукраїнській та Західно-Новоукраїнській площах;
  • Геологорозвідувальні роботи, а саме: польові високоточна граві- та магнітометрична зйомки на Розпашнівській, Новоукраїнській та Західно-Новоукраїнській площах;
  • Комплексна обробка та інтерпретація зібраних геолого-геофізичних даних з побудовою просторової геогустинної моделі в межах площі досліджень.

Звернутися щодо роз’яснень по тендеру, можна до 24 квітня, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 13 травня 2019р. Строки надання послуг: до 31 липня 2020р.

Нагадаємо, що тендер з сейсморозвідувальних робіт по Розпашнівській площі за технологією 3D, ще не завершився. Компанія ТОВ Вікоіл ЛТД – котра в аукціоні запропонувала найвигіднішу пропозицію, очікує рішення щодо оголошення переможця з 1 квітня.

14:55 / 15 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події