УГВ закупить 5,5 тис тонн тампонажного цементу у Dyckerhoff за 20 млн грн

«Укргазвидобування» опублікувало протокол розкриття аукціону на закупівлю конструкційних матеріалів, а саме тампонажного цементу маки ПЦТ-I-100 кількістю 5500т, загальною вартістю  20 млн грн (з ПДВ). Строк поставки товарів до 31 грудня 2019р.

  Про це йдеться у повідомлення «Укргазвидобування», яке опубліковане 26 грудня в системі публічних закупівель Prozorro.

В аукціоні взяла участь тільки одна компанія: ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна», очікувана вартість збігається з пропозицією єдиного претендента на перемогу. На даний час компанія «Дікергофф Цемент Україна» очікує офіційне рішення щодо перемоги в тендері.

Наразі відомо ряд компаній-переможців попередніх тендерів, котрі постачають тампонажний цемент для УГВ, а саме: ТОВ «ТЕХКОР», ПАТ «ЗАВОД ОБВАЖНЮВАЧІВ» та ТОВ «НГ Технологія»

Довідка ExPro:

ПрАТ «Дікергофф Цемент Україна» (керівник: Дудзяний Сергій; підписант: Карнелос Андреа; власник компанії: Dyckergoff GmbH(Німеччина)) виробничі потужності підприємства: "Волинь-Цемент" філія у Рівненській області та "ЮГцемент" філія у Миколаївській області. Переможець двох тендерів «Укргазвидобування»  на постачання тампонажного цементу загальною вартістю 50 млн грн.

13:17 / 27 грудня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події