УГВ та Vermilion пробурять 6 свердловин на проектах УРП Іванівської та Балаклійської ділянках

АТ «Укргазвидобування»(УГВ) та «Верміліон Юкрейн Експлорейшн Б. В.» (Vermilion Ukraine Exploration B V) проведуть геологорозвідувальні роботи та промислову розробку покладів вуглеводнів в межах Іванівської та Балаклійської ділянок, що на Харківщині. Зазначена діяльність передбачена проектом угод про розподіл продукції (УРП), повідомляється в реєстрі ОВД 6 грудня 2019р.

За повідомленням компаній, протягом етапу геологічного вивчення на обох ділянках передбачається здійснення тривимірного сейсмічного дослідження (3D), обробки та інтерпретації результатів, та буріння 3 пошуково-розвідувальних свердловини на кожній з перспективних ділянок. За цим планова діяльність полягає в зборі геологічних даних для ДП «Державний інформаційний геологічний фонд України», на основі проведеного буріння, випробування, та видобутку. Після чого буде прийняте рішення про план дій з подальшої розробки родовищ.

Також згідно з повідомленням про планову діяльність на Іванівській та Балаклійській ділянках передбачене будівництво установок підготовки вуглеводневої сировини з подальшим підключенням до неї свердловин.

Нагадаємо, розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах зазначених ділянок надр, буде здійснюватися згідно розпорядження уряду «Про визначення переможців конкурсів на укладення угод про розподіл вуглеводнів» від 5 липня 2019 року № 507-р.

Як повідомлялось раніше, УГВ планує співпрацювати з Vermilion на паритетних засадах, з рівними інвестиціями і розподілом доходів в пропорції 50 / 50.

Довідка ExPro:

Vermilion Ukraine Exploration BV - дочірня компанія канадської нафтогазової компанії Vermilion Energy, яка працює в Північній Америці, Європі та Австралії, має великий досвід видобутку вуглеводнів на суші і морі, з нетрадиційних покладів.

12:51 / 12 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події