УГВ спільно з Schlumberger розпочали буріння надглибокої свердловини №888 на Шебелинському родовищі

АТ «Укргазвидобування» спільно з Schlumberger, в рамках контракту з надання комплексних технічних послуг, розпочала буріння свердловини №888 на Шебелинському газоконденсатному родовищі (ГКР) глибиною 5750м. Про це повідомляє пресслужба НАК «Нафтогаз Україні».

За повідомленням зазначена Свердловина №888 дасть змогу здійснювати видобуток газу з глибинних горизонтів. Очікується, що її стартовий дебіт складе близько 100 тисяч куб м на добу з подальшим зростанням. За умови успішного завершення буріння в червні наступного року, пошуково-розвідувальна свердловина може підтвердити наявність покладів газу, здатних забезпечити приріст балансових запасів до 1,5 млрд куб м газу, прогнозують в НАК «Нафтогаз України».

Також в «Нафтогазі» повідомляють, що в рамках контракту компанія Schlumberger надаватиме долотні сервіси, послуги з бурових розчинів, проводитиме геофізичні дослідження, здійснюватиме спуск обсадних колон, цементаж та гідророзрив пласту. Використання інтегрованого комплексу послуг має на меті мінімізувати аварійні ризики та підвищить продуктивність свердловини.

За словами директора дивізіону «Інтегрований газ» Андрія Фаворова, буріння свердловини №888 Шебелинського ГКР – це проект національного значення для українського газовидобутку, який дозволить точно оцінити потенціал резервів на великих глибинах Шебелинського ГКР.

Директор дивізіону «Технічне забезпечення» Андрій Хоменко зазначив, що проект реалізовано силами працівників бурового управління «Укрбургаз» АТ «Укргазвидобування», які за підтримки міжнародного партнера – компанії Schlumberger – значно розширили свої можливості і наразі готові здійснювати автономну реалізацію проекту, навіть за умови використання іноземного устаткування.

18:16 / 13 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події