УГВ шукає підрядників з перевезення скрапленого газу автомобільним транспортом

АТ «Укргазвидобування» планує провести конкурсний відбір надавачів послуг з перевезення газу нафтового скрапленого автомобільним транспортом, повідомляє пресслужба.

За повідомленням, комітет з конкурсних торгів компанії має намір здійснити зазначений відбір з метою максимальної економії та ефективного використання коштів підприємства.

Обсяги перевезення орієнтовно складають 60тонн/добу. Необхідна кількість автомобільного транспорту – не менше 3 одиниць, з об’ємом автоцистерни 34 куб м.

Пропозиції приймаються до 31 березня 2020р, згідно спеціальної форми за посиланням.

16:51 / 27 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події