УГВ пробурить похило-скеровану свердловину №224 глибиною 3000м на Єфремівському родовищі

АТ «Укргазвидобування» (УГВ), в особі філії ГПУ «Шебелинкагазвидобування», планує спорудження експлуатаційної похило-спрямованої свердловини № 224 Єфремівського газоконденсатного родовища (ГКР) глибиною 3000м в Харківській області. Про це повідомляється в єдиному реєстрі ОВД 18 січня 2021р.

Планова діяльність з спорудження зазначеної свердловини буде здійснюватися з використанням бурового верстату з дизель-електричним приводом потужністю до 7000 кВт, роторним і турбінним способом буріння, з кріпленням ствола свердловини високогерметичними обсадними трубами.

За даними повідомлення, планується підключення зазначеної свердловини шляхом прокладання газопроводу на відстань 470 м до установки підготовки вуглеводневої сировини із застосування типової схеми обв’язки устя свердловини.

Відзначимо, що роботи по провадженню планованої діяльності буде здійснювати філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування» АТ «Укргазвидобування».

Очікувані об’єми видобутку природного газу з свердловини № 224 Єфремівського ГКР становлять від 15 тис куб м /добу до 70 тис куб м/добу.

Разом з тим, тижнем раніше, в єдиному реєстрі ОВД «Укргазвидобування» розмістило також наміри з планової діяльності щодо видобутку природнього газу на Західно-Соснівському, Максальському, Герсеванівському, Топольовому вуглеводневих родовищах Харківщини.

Детальніше про ці та подібні наміри можна оперативно дізнаватися підписавшись на щоденне видання ExPro Gas&Oil Daily Procurement.

Довідка ExPro

Єфремівське ГКР єксплуатується з 1967р, загальні запаси газу складають 56,54 млрд куб м. На родовищі пробурно 95 свердловин. Газ з родовища надходить до газопроводу Шебелинка - Київ.

11:45 / 25 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події