УГВ пробурить 6 свердловин на Бузівській та Берестянській ділянках на умовах УРП

АТ «Укрназвидобування» має намір провадити діяльність яка передбачена проектами угод про розподіл продукції (УРП), тобто розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Бузівської (Харківська обл) та Берестянської (Львівська обл) ділянок. Про це повідомляється в реєстрі ОВД 6 грудня 2019р.

За повідомленням з реєстру, на обох ділянках планується геологічне вивчення надр у тому числі буріння пошукових, розвідувальних та експлуатаційних свердловин та будівництво установки підготовки вуглеводневої сировини з подальшим підключенням до неї свердловин.

Протягом етапу геологічного вивчення на зазначених ділянках, передбачається здійснення тривимірного сейсмічного дослідження (3D), обробки та інтерпретації результатів та буріння 3 пошуково-розвідувальних свердловин на кожній з ділянок. За цим планова діяльність полягає в зборі геологічних даних для ДП «Державний інформаційний геологічний фонд України», на основі проведеного буріння, випробування, та видобутку. Після чого буде прийняте рішення про план дій з подальшої розробки родовищ.

Нагадаємо, розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах зазначених ділянок надр, буде здійснюватися згідно розпорядження уряду «Про визначення переможців конкурсів на укладення угод про розподіл вуглеводнів» від 5 липня 2019 року № 507-р.

15:29 / 13 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події