УГВ планує спорудження 4 свердловин на Липовецькому газовому родовищі

АТ «Укргазвидобування»(УГВ) в особі філії газопромислового управління «Львівгазвидобування» планує спорудження та облаштування розвідувальних свердловин №3, 4, 5, 6 на Липовецькому газовому родовищі (ГР), що на Львівщині. Про це повідомляється в єдиному реєстрі ОВД у вересня 2020р.

Передбачено буріння свердловин глибиною до 1090м, з використанням бурового верстату потужністю до 5000 кВт, роторним і турбінним способом.

В разі отримання комерційного припливу газу, мають намір підключення свердловин (№3, 4, 5, 6 Липовецького ГР) з обв’язкою устя свердловин та прокладання газопроводів-шлейфів на відстань до 3000м до установки підготовки вуглеводневої сировини.

Роботи з планованої діяльності буду проводитися власними силами, а саме спеціалістами філії ГПУ «Львівгазвидобування». Очікувані об’єми видобутку природного газу становлять від 10 до 15 тис куб м /добу з кожної свердловини.

Нагадаємо, у жовтні 2018р УГВ здобуло перемогу у відкритому аукціоні Державної служби геології та надр України на придбання спеціального дозволу на користування надрами Липовецької площі вартістю 15 млн грн.

На зазначеній ділянці провели всі необхідні геологорозвідувальні роботи у найкоротші строки. Так у лютому 2020р завершили буріння першої розвідувальної свердловини та провели в ній ГРП, а в березні цього року площу було введено в дослідно-промислову розробку.

13:02 / 22 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події