УГВ не погодили наміри в ОВД з буріння 11 газових свердловин через карантин

УГВ не виконало роботи з буріння 11 свердловин через непогодження процедури ОВД АТ «Укргазвидобування»(УГВ), що входить до Групи Нафтогаз, не може розпочати буріння 11-ти нових свердловин через відсутність офіційних погоджень з боку держави, необхідних для виконання виробничих планів компанії в умовах пандемії коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба компанії.

В УГВ відзначають, що з цієї причини щодоби компанія потенційно втрачає близько 1 млн куб м газу та недоотримує прибуток, який є джерелом для сплати податків і дивідендів до бюджету України.

Зокрема, в межах проведення оцінки впливу на довкілля (ОВД) «Укргазвидобування» виконало всі передбачені законодавством дії. Так, ще у лютому-березні 2020р компанія підготувала всі необхідні документи в межах розпочатих процедур ОВД і передала їх на розгляд уповноважених органів.

Утім, враховуючи ситуацію, спричинену коронавірусом, а також недосконалість чинного законодавства у сфері проведення ОВД, впродовж кількох місяців компанія не може отримати відповідних висновків, які би дозволяли розпочати роботи на низці нових об’єктів.

Наприкінці червня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3438, який мав врегульовувати ситуацію. Із прийняттям і підписанням документу мала би поновитися заблокована з початку карантину процедура ОВД.

Але на практиці, відповідно до нового закону, УГВ вимушене повторно подавати оголошення про початок громадських обговорень в межах раніше підготовлених і оприлюднених звітів з ОВД, що призведе до суттєвого збільшення строків відтермінування початку робіт. Отримання висновків вимагатиме ще принаймні 75 днів.

13:50 / 5 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події