«УЕК «Нафтогаз Контакт» збільшить постачання природного газу в Україну до 500 млн куб м

ТОВ «Українська енергетична компанія «Нафтогаз Контакт» на фінальній стадії перемовин щодо підписання довгострокової угоди поставки природного газу на територію України із провідною європейською компанією, зайнятою в галузі розвідки та видобутку природного газу і нафти. Про це ExPro повідомили в компанії.

«Планується законтрактувати ділові відносини з липня 2020р, з пролонгацією договірних зобов’язань, в обсязі 500 млн куб м на рік з лояльними умовами розрахунку для українських контрагентів», - додали в «Нафтогаз Контакт».

Нагадаємо, що в квітні 2020р ТОВ «УЕК «Нафтогаз Контакт» стало переможцем тендеру в системі публічних електронних закупівель Prozorro на закупівлю природного газу ТОВ «Оператор ГТС України» для забезпечення балансуючих дій та для виробничо-технологічних потреб функціонування газотранспортної системи.

Довідка ExPro 

ТОВ «Українська енергетична компанія «Нафтогаз Контакт» заснована у 2016р успішно співпрацюючи з декількома ОСББ Львівської області на гнучких та поміркованих умовах розрахунку, ТОВ «УЕК «Нафтогаз Контакт» в зв’язку із змінами пов’язаними з скасуванням ПСО для побутових покупців газу, додатково провело нараду спільно з представниками ОСББ Львівщини та окремих великих міст України. Також компанія пропонує погоджений проект договору на постачання природного газу побутовим споживачам в наступному опалювальному сезоні.

11:59 / 24 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події