УЕБ та «Оператор ринку» будуть разом розвивати строковий ринок електроенергії

«Українська енергетична біржа» та ДП «Оператор ринку» 23 березня уклали меморандум про співпрацю в сфері розвитку інструментів строкового ринку електроенергії. Про це 25 березня повідомили прес-центр біржі та державного підприємства.

Два торгових майданчики планують працювати над запровадженням форвардних контрактів з фізичним постачанням електроенергії та без її, а також над використанням опціонів та ф’ючерсних контрактів. Разом з тим, обумовлюється можливість створення надійних механізмів хеджування цінових ризиків учасників та застосування цінових індикаторів майбутньої вартості електричної енергії з використанням енергетичних деривативів.

«Впровадження нових інструментів, над якими ми будемо працювати спільно з ДП «Оператор ринку», буде сприяти підвищенню інтересу учасників енергоринку до трейдингу, дасть можливість хеджувати цінові ризики та зробить ринок електроенергії більш прозорим», - прокоментував підписання меморандуму генеральний директор біржі «Олександр Коваленко.

«Український ринок електричної енергії має великий потенціал. І для його розвитку потрібні нові інструменти, зокрема ті, які використовують розвинені країни світу. Тому ми домовилися з УЕБ спільно працювати над впровадженням найпривабливішого для інвестора ринку – строкового ринку електричної енергії в Україні», - зазначив директор «Оператора ринку» Володимир Євдокімов та додав, що впровадження строкового ринку буде адекватною відповіддю на світові економічні й фінансові виклики та сприятиме розвитку в нашій державі різноманітних біржових сегментів.

Коваленко також додав, що на сьогодні строковий ринок є найбільш привабливим для інвесторів, він надає широкі можливості ринкових інструментів. Коваленко вважає, шо важливо завершити повноцінний перехід до нового ринку електроенергії, посилюючи роль біржових інструментів, і ,таким чином, доступність та відкритість для нових учасників ринку.

12:34 / 25 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події