УЕБ організує торгівлю природним газом для Оператора ГТС України

ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) перемогла у конкурсі з надання послуг з організації біржової торгівлі природним газом для потреб ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ). Про це повідомляє прес-служба ОГТСУ. Прийом заявок від операторів торгових платформ (бірж) здійснювався з 16 квітня по 2 червня 2021р.

«Розвиток біржової торгівлі газом – це запорука зростання конкуренції, а отже й прозорого формування ринкової ціни на газ. Вихід Оператора ГТС України на біржу має сприяти підвищенню ліквідності та розвитку оптового ринку короткострокових стандартизованих продуктів. Для нас і для всього ринку – це довгоочікувана подія, якій передували багато місяців підготовки, – зазначив гендиректор ОГТСУ Сергій Макогон. – Ми активно працювали та провели необхідну інтеграцію інформаційних систем. За нашої активної участі на УЕБ вже запущена торгівля газом з постачанням протягом доби та на добу наперед».

Нагадаємо, у січні 2021р Президент України підписав закон про внесення змін до закону «Про державні закупівлі». Норми цього закону дозволяють Оператору ГТС України та іншим державним підприємствам здійснювати купівлю природного газу на товарних біржах, як це відбувається у інших європейських країнах.

12:24 / 14 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події