Прокуратура підозрює топ-менеджерів підрядників «Укртрансгазу» у привласненні понад $14 млн

Два директори товариств викрали понад $14 млн дол які належать АТ «Укртрансгаз» та їх дочірнім підприємствам. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області на своєму сайті, не вказуючи при цьому імена та прізвища підозрюваних та товариства які вони очолювали.

Досудовим розслідуванням, за сприяння керівництва НАК «Нафтогаз Україна», було встановлено, що впродовж 2012р директорами двох товариств укладено ряд договорів на закупівлю товарів та надання послуг за державні кошти в сумі майже 400 млн грн для потреб «Укртрансгаз» та її дочірніх підприємств.

Підозрюваними особами було складено фіктивні документи про поставку товарів та надання послуг, чого в дійсності не було. Зокрема товари, які мали постачатися іноземним товариством на територію України взагалі не імпортувалися, зовнішньоекономічні договори на їх закупівлю не укладалися.

Наразі тривають слідчі дії з метою перевірки на причетність до вчинення цього та інших злочинів службовими особами «Укртрансгаз» та їх дочірніх підприємств та оголошення останнім підозр у вчиненні злочинів.

17:07 / 14 червня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події