У січні-червні «Дніпропетровськгаз» встановив 15 нових ШГРП

Протягом першого півріччя 2021р, АТ «Дніпропетровськгаз» встановило 15 нових шафових газорегуляторних пункти.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Сучасні ШГРП виробництва заводу RGC Production замінили застаріле та спрацьоване обладнання, яке відслужило понад 30 років. Нові ШГРП забезпечать стабільну, безперебійну та безпечну подачу газу 2,5 тисячам клієнтів компанії на Дніпропетровщині.

ШГРП обладнані сучасною автоматикою та якісними італійськими регуляторами тиску.

Дане оснащення понижує та підтримує постійний тиск газу в мережі, незалежно від обсягів споживання. Забезпечує коректну та безпечну роботу газових приладів, які розраховані на споживання природного газу низького тиску.

Обладнання на шафових пунктах не лише регулює рівень тиску газу, а й запобігає його стрибкам, робить його стабільним 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Крім того, фільтри шафового газорегуляторного пункту очищують блакитне паливо перед подачею його споживачам.

«Заміну ШГРП компанія провела відповідно до плану розвитку. Вартість робіт разом з обладнанням складає 2.26 млн грн. Фінансуються такі роботи саме за рахунок тарифу на розподіл газу. Тому від вчасної оплати послуги доставки газу нашими споживачами залежить утримання газорозподільних мереж і споруд на них у належному стані», - зазначив технічний директор «Дніпропетровськгазу» Сергій Бачурін.

До кінця 2021р «Дніпропетровськгаз» планує встановити ще 164 нових ШГРП. Обладнання забезпечуватиме регулювання подачі газу для 27 тис споживачів Дніпропетровської області.

Загалом за 2,5 роки компанія придбала та встановила у зоні ліцензійної діяльності 120 шафових газорегуляторних пункти виробництва заводу RGC Production.

16:35 / 19 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події