У правління «Нафтогазу» увійшли 3 нових члени

Наглядова рада оновила склад правління НАК «Нафтогаз України», увівши в нього Ярослава Теклюка, Петер ван Дріла та Отто Ватерландера й звільнивши Юрій Колбушкіна та Миколу Гавриленко. Про це повідомила пресслужба НАК.

Таким чином, до правління «Нафтогазу» входять п’ять осіб – окрім вищезазначених голова компанії Андрій Коболєв та його перший заступник Сергій Перелома.

Головним принципом роботи оновленого складу правління стане персональна відповідальність управлінців за результати напрямів, якими вони опікуються, підкреслили у пресслужбі.

Також «Нафтогаз» оновив статути своїх дочірніх структур – АТ «Укртрансгаз», «Укргазидобування», «Укртранснафта», «Укрспецтрансгаз» та «Чорноморнафтогазу».

Колегіальні виконавчі органи (правління і дирекції) в цих компаніях ліквідовані і замінені на одноосібні органи управління – директорів. За результатами змін більшість операційних рішень в групі ухвалюватимуть керівники дивізіонів та директори групи за напрямами, пояснили в «Нафтогазі».

Наразі група створила дивізіони «Інтегрований газовий бізнес», «Нафта», «Технічне забезпечення» та «Нова енергія».

12:27 / 22 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події