У 2021р «Вінницягаз» планує приєднанати до газорозподільних мереж 770 нових споживачів

АТ «Вінницягаз» у 2021р планує приєднанати до газорозподільних мереж 770 нових споживачів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Компанія пропонує клієнтам скористатись унікальною послугою комплексного приєднання «під ключ». Послуга передбачає синхронне виконання зовнішнього і внутрішнього підключення, експертний супровід, індивідуальний підбір і встановлення газового обладнання, гарантійне і технічне обслуговування.

Природний газ є найбільш ефективним джерелом енергії для усіх категорій споживачів.

Його вартість в енергетичних одиницях удвічі менша, ніж електроенергії. Сучасне газове обладнання має високий коефіцієнт корисної дії, компактні розміри.

Впродовж 2020р клієнтами «Вінницягаз» стали понад 720 споживачів, які приєдналися до газових мереж регіону: 20 багатоповерхівок, понад 50 підприємств, установ та організацій, 650 квартир регіону.

«Вінницягаз» надійний партнер з газифікації об’єктів будь-якої складності. Наші фахівці є експертами на ринку у здійсненні стандартного і нестандартного підключення. Ми працюємо виключно з сертифікованими матеріалами, застосовуючи новітні технології під час монтажно-будівельних робіт. Рекомендуємо замовляти комплексне приєднання, яке має низку індивідуальних переваг, зокрема дозволяє клієнту заощадити час і кошти» - зауважив директор з капітального будівництва «Вінницягазу» Микола Яременко.

Щоб приєднатися до газових мереж, клієнт має звернутися до Клієнтського простору 104.ua. Персональний менеджер – фахівець-консультант, допоможе написати заяву та заповнити необхідний пакет документів.

Розповість як здійснити підбір енергоефективного обладнання, проконтролює усі етапи робіт: від проектування до пуску газу, підключення обладнання та оформлення сервісного обслуговування.

 

11:30 / 3 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події