У 2021р «Миколаївгаз» планує встановити понад 9 тис лічильників газу

Наразі 24,4 тис клієнтів АТ «Миколаївгаз» споживають природний газ за нормами.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Газорозподільна компанія продовжує виконання інвестпрограми.

У цьому році заплановано встановлення ще 9 тис лічильників. З початку року «Миколаївгаз» встановив 284 газових лічильники своїм клієнтам за рахунок коштів компанії. Але це значно менше, ніж компанія планувала.

Споживачі відмовляються від установки лічильників і не допускають співробітників «Миколаївгазу» у свої помешкання.

«Деякі споживачі відмовляються від встановлення лічильників газу, бо вважають для себе такий облік блакитного палива невигідним. Це стосується, в основному, тих домогосподарств, де мешкає кілька осіб, а прописана лише одна людина. Але ми наголошуємо, що відмова від встановлення лічильника за кошти «Миколаївгазу» вважається порушенням Закону і має наслідки», - говорить технічний директор «Миколаївгазу» Дмитро Грицай.

Відмова від встановлення лічильника за кошти «Миколаївгаз» є порушенням Кодексу газорозподільних систем і передбачає переведення споживача на граничні норми споживання, які є вдвічі вищими, ніж діючі норми споживання.

А згодом, відповідно до Статті 5 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», розподіл природного газу домогосподарствам, де не встановлені прилади обліку, буде припинено. Держава пішла назустріч споживачам газу і подовжила строк облаштування домогосподарств приладами обліку – до кінця 2022р.

Але тим споживачам, які відмовились від встановлення безкоштовного лічильника, згодом доведеться облаштувати своє помешкання приладом обліку, але вже за власний рахунок. У іншому випадку порушники ризикують залишитись без газу.

Подати заяву на установку безкоштовного лічильника газу можна, звернувшись до 104 ua Клієнтського простору у робочі дні з 8.00 до 17.00.

09:15 / 7 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події