У 2021р клієнти «Миколаївгазу», які відмовляються від безкоштовних лічильників можуть залишитися без газу

Станом на 1 серпня близько 7 тис побутових споживачів газу Миколаївської області споживають природний газ за нормами і АТ «Миколаївгаз» нагадує таким споживачам, що з 1 січня 2021р компанія не матиме права доставляти газ таким споживачам.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

З початку року «Миколаївгаз» встановив 1,3 тис газових лічильників своїм клієнтам за рахунок коштів компанії.

Багато споживачів відмовляються встановлювати лічильники і не допускають співробітників компанії у свої помешкання. Це пояснюється, що діючі норми споживання газу, встановлені Кабміном, є більш вигідними, аніж споживання по лічильнику.

«Діючі норми споживання є значно меншими за фактичне споживання газу, що підтверджується незалежними дослідженнями компаній USAID та УкрНДІінжпроект. Через це споживачі вважають невигідним мати вдома лічильник», - розповідає комерційний директор «Миколаївгазу» Віталій Нестеренко.

У компанії наголошують, що відмова від встановлення лічильника за кошти «Миколаївгазу» вважається порушенням Кодексу газорозподільних систем і передбачає переведення на граничні норми споживання. Вони є значно вищими за діючі норми споживання.

Поки люди опираються встановленню лічильників за рахунок «Миколаївгазу», добігає кінця строк дії Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», за яким компанія встановлює їх безкоштовно.

І ті споживачі, які не встигнуть до кінця цього року встановити у себе прилади обліку, можуть взагалі залишитись без газу. «Хочемо попередити наших клієнтів – якщо до кінця року вони не звернуться до нас з проханням встановити прилад обліку газу за кошти компанії, їм все одно доведеться це зробити, як того вимагає Закон, щоб не залишитись без газу, але з наступного року вже за власний рахунок», - говорить Віталій Нестеренко.

Подати заявку на установку безкоштовного лічильника газу можна , звернувшись до Центру обслуговування клієнтів АТ «Миколаївгаз» у робочі дні з 8.00 по 17.00.

11:30 / 3 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події