У 2020р «Рівнегаз» обстежив понад 10 тис км газопроводів

В минулому році працівники АТ «Рівнегаз» провели комплексне приладове обстеження 10,2 тис. км газопроводів та вводів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Фахівці виявили та ліквідували понад 809 пошкоджень ізоляції та 132 підземних витоків природного газу. 72 витоки на вводах, перевірка герметичності за допомогою свердловин 363,3 тис шт.

З метою забезпечення безпечної та безперебійної доставки газу клієнтам у Рівненській області компанія «Рівнегаз» постійно здійснює роботу по діагностиці та підтримці газових мереж в належному технічному стані.

Так в 2020 році «Рівнегаз» обстежив понад 8,2 тис км підземних газопроводів і 2,14 тис км газопроводів-вводів. Для дослідження підземних газопроводів використовують спеціальні високочутливі газоаналізатори і трасошукачі.

Всі виявлені пошкодження ізоляції і витоки газу відразу ліквідуються.

«Рівнегаз» спрямував у минулому році на модернізацію мереж понад 30 млн грн. Щорічно компанія проводить комплекс заходів по обслуговуванню мереж. Тож ми системно здійснюємо роботи з діагностики газопроводів і газового обладнання на мережах, адже від герметичності газопроводів, цілісності їх ізоляційного покриття і злагодженої роботи системи в цілому залежить безперебійна та надійна доставка газу споживачам», - розповідає технічний директор «Рівнегаз» Олександр Климчук.

Для підвищення якості та ефективності роботи компанія регулярно проводить оновлення матеріально-технічного оснащення служби комплексного приладового обстеження.

Так в 2020 році було закуплено 8 газоаналізаторів Дозор С-М 4х та 5 приладів пошуку підземних комунікацій Спрут 17.

Крім того було придбано 25 нових спецавтомобілів, які в даний момент укомплектовуються усіма необхідними приладами.

14:25 / 16 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події