У 2020р «Миколаївгаз» обстежив майже 9 тис км газопроводів

За минулий рік АТ «Миколаївгаз» провело комплексне приладове обстеження в цілому більше 8,9 тис км газопроводів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Фахівці виявили понад 2 тис пошкоджень ізоляції та усунули 94 підземних витоки природного газу. З метою забезпечення безпечної та безперебійної доставки газу своїм клієнтам по всій Миколаївській області компанія «Миколаївгаз» постійно здійснює роботу по діагностиці та підтримці газових мереж в належному технічному стані.

Так в 2020р «Миколаївгаз» обстежив 570,7 км надземних, 6,2 тис. км підземних мереж і більше 2 тис км газопроводів-вводів. Для дослідження підземних газопроводів фахівці компанії використовують спеціальні високочутливі газоаналізатори і трасошукачі.

Всі виявлені пошкодження ізоляції і витоки газу відразу ліквідуються. «Протягом року ми виконуємо комплекс робіт по обслуговуванню мережі газопостачання. Ця робота по діагностиці газопроводів і газового обладнання на мережах дуже важлива, тому що від герметичності газопроводів, цілісності їх ізоляційного покриття і справної роботи системи в цілому залежить те, що наші клієнти щодня, безперервно і безпечно можуть отримувати газ в свої оселі», - розповідає технічний директор «Миколаївгаз» Дмитро Грицай.

Для підвищення якості та ефективності роботи в цьому напрямку компанія регулярно проводить оновлення матеріально-технічного оснащення служби комплексного приладового обстеження.

Так в 2020р було закуплено 4 газоаналізатора Esders GOLIATH, газоаналізатор Esders Hanter. Це високочутливі компресорні прилади для виявлення підземних витоків.

Також 5 течошукачів Esders VibraGas зі спеціальними зондами для пошуку витоків на наземних і підземних газопроводах. Крім того було придбано 4 нових автомобіля PEUGEOT Rifter, які в даний момент укомплектовуються усіма необхідними приладами, в тому числі й високоточними лазерними газоаналізаторами.

У планах компанії - перетворити дані автомобілі в мобільні лабораторії для проведення діагностики газопроводів, визначення їх стану та виявлення витоків газу.

12:09 / 12 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події