У 2020р «Житомиргаз» приєднав 817 нових споживачів до газових мереж

У 2020р АТ «Житомиргаз» приєднало до газорозподільної системи 817 нових споживачів, що на 12 % більше, ніж у 2019р.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Найбільше нових споживачів у Житомирському районі. Про це йдеться в повідомленні компанії. Для того, щоб скористатись послугами стандартного чи нестандартного приєднання мешканцям Житомира та області потрібно звернутися до найближчого Клієнтського простору 104.ua.

Сучасна мережа налічує 16 центрів, які знаходяться в районних центрах та містах області.

Клієнту достатньо подати відповідну заяву, заповнити опитувальний лист і укласти договір. Далі фахівці супроводжують та консультують замовника протягом усього процесу отримання послуги.

Основною перевагою процедури приєднання до газових мереж є скорочення термінів і спрощення порядку підключення. Відтак, за відсутності зауважень до документів, впродовж 10 робочих днів з дня реєстрації заяви газорозподільна компанія видає замовнику проекти договорів, техумов та відповідні рахунки.

Відповідно до чинного законодавства, виконання комплексу робіт із стандартного приєднання об'єкта або земельної ділянки проводиться протягом трьох місяців.

«Житомиргаз» надає повний пакет послуг з будівництва та підключення внутрішньобудинкових мереж. Досвідчені та вискоковаліфіковані спеціалісти виконують роботи будь-якої складності з проектування, будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт, підбору необхідного обладнання та підключення об'єктів. Нагадуємо, що вартість робіт стандартного приєднання встановлюється НКРЕКП.

Зокрема, на Житомирщині, в залежності від типорозміру лічильника та місцевості, вартість становить від 14 364.00 грн до 21 396.00 грн (з ПДВ).

15:35 / 26 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події