У 2020р «Чернігівгаз» газифікував 380 нових об’єктів

У 2020 році працівники АТ «Чернігівгаз» газифікували 20 багатоповерхівок та 333 приватних будинки, забезпечивши комфортний побут для 2,5 тис сімей.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Також компанія збудувала та підключила системи газопостачання на 15 промислових об’єктах загальною потужністю 6,7 тис м куб/год. Серед них – асфальтобетонний завод та зерносушильні комплекси.

«Ми надаємо увесь пакет послуг з газифікації – від моменту, коли клієнт лише подумав про те, що йому потрібен газ, і до моменту, коли він уже зміг увімкнути його і почав користуватися – те, що називається «під ключ». Тобто це і фахові консультації, і проектування мереж, і підбір обладнання відповідно до потреб та бюджету клієнта – хай то побутовий споживач чи великий промоб’єкт. Ми будуємо внутрішні та зовнішні мережі газопостачання, вводимо їх в експлуатацію та здійснюємо пуск газу», - розповідає директор з капітального будівництва «Чернігівгазу» Сергій Дорошенко.

Отримати консультації з усіх питань стосовно газифікації можна в Клієнтських просторах 104.ua, які обслуговують клієнтів «Чернігівгазу».

Зараз компанія впроваджує послуги персональних менеджерів, які супроводжуватимуть клієнта на всіх етапах – від збору потрібних документів до вибору газового обладнання і безпосередньо пуску газу. Із 380 приєднань, які «Чернігівгаз» здійснив минулого року, 127 були стандартними, а 253 – нестандартними.

Тобто на об’єктах споживачів були індивідуальні особливості, всі їх фахівці враховували при проектуванні та будівництві мереж. Наприклад, в 16-поверховій новобудові збудували мережу газопостачання для дахової котельні.

«Чернігівгаз» має 65-річний досвід роботи, досвідчених спеціалістів та технічну базу, які дозволяють втілювати нам проекти будь-якої складності. І після того, як ми газифікували будинок чи промисловий об’єкт, ми залишаємося з нашим клієнтом і за його замовленням завжди готові забезпечити технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання, налаштування та сервісне обслуговування газового обладнання, реконструкцію мереж – тобто всі ті потреби, які можуть виникнути в ході експлуатації», - каже Сергій Дорошенко.

Споживачі обирають в якості джерела енергії саме газ, бо він - найзручніший та найекологічніший.

За даними дослідження Центру Разумкова, проведеного у 2020 році, лише 0,7% опитаних українців стикались із перериванням газопостачання і ще 3,2% мали такі випадки час від часу.

Це свідчить про те, що газ залишається ще й найстабільнішим та найнадійнішим джерелом енергії. Крім того, здійснюючи нові газифікації, компанія робить внесок і в розвиток інфраструктури регіону та її економіки, адже великі промислові об’єкти, які запрацювали завдяки підключенню до газових мереж, є бюджетоутворюючими.

15:01 / 26 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події