Tutkovsky проведе геофізичні роботи в свердловинах УГВ за 19,5 млн грн

ТОВ «Тутковський свердловинний сервіс» здобуло перемогу в тендері АТ «Укргазвидобування», на проведення промислово-геофізичних та прострілювально-вибухових робіт в свердловинах, які знаходяться на території Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Луганської, Донецької, Сумської областей, з ціновою пропозицією 19,5 млн грн (з ПДВ).

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 14 травня, в системі публічних закупівель Prozorro.

Строк виконання робіт – до 31 грудня 2019.

В аукціоні, який відбувся 19 квітня, брали участь 2 державні та одні приватна компанії: ДП «Полтавське управління геофізичних робіт», Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» та ТОВ «Тутковський свердловинний сервіс».

 

Учасник аукціону Остаточна пропозиція
ТОВ «Тутковський свердловинний сервіс» 19 480 906*
Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» 19 498 372
ДП «Полтавське управління геофізичних робіт» 19 499 000
* - переможець  

Остання перемогла в аукціоні з пропозицією нижчою на 17 тис грн від найближчого суперника – державної компанії «Укргеофізика».

Згідно технічного завдання «Укргазвидобування» виконання промислово-геофізичних та прострілювально-вибухових робіт в свердловинах повинне забезпечити вирішення наступних геологічних задач:

• стратиграфічне та літологічне розчленовування розрізу;

• виділення у розрізах свердловин пластів-колекторів та визначення в них ефективних товщин, коефіцієнтів глинистості, пористості, питомого електричного опору пластів, нафтогазонасиченості; • визначення кривизни та просторового положення стовбуру свердловини;

• проведення геолого-технологічних досліджень з метою виявлення в процесі буріння інтервалів перспективних на насичення вуглеводнями та контролю технологічних параметрів процесу буріння;

• визначення якості цементажу та оцінка зчеплення цементу з обсадною колоною і з гірськими породами;

• створення гідродинамічного зв’язку внутрішньосвердловинного простору з цільовим об’єктом;

• встановлення положення контактів між пластовими флюїдами;

• розкриття перспективних пластів-колекторів на максимальних депресіях, що дозволені відповідними галузевими нормативами;

• визначення якості виконаних в свердловині перфораційних робіт;

• визначення інтервалів надходження флюїду в свердловину з кількісним розподілом на фази (нафта-газ-вода) та його дебіту;

• встановлення розділяючих горизонтів.

Довідка Expro:

ТОВ «Тутковський свердловинний сервіс» (керівник: Анатолій Моспан, засновники: Tutkovsky PLC (Кіпр), Павло Завгороднюк) входить в групу компаній міжнародного хабу природних ресурсів Tutkovsky - спеціалізоване сервісне підприємство, яке виконує повний комплекс геофізичних досліджень і робіт у пошукових, розвідувальних та експлуатаційних нафтогазових та метановугільних свердловинах.

Компанія є переможцем 19 закупівель АТ «Укргазвидобування» та АТ «Укртрансгаз» на Prozorro загальною вартістю 184 млн грн.

 

13:19 / 15 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події