Турецька Aksoy Ventures зацікавлена в приватизації українських енергопідприємств та об’єктів інфраструктури

Турецький холдинг Aksoy Ventures зацікавлений в приватизації українських енергетичних підприємств та об’єктів інфраструктури.

Про це 17 жовтня повідомів Офіс Президента України.

«Aksoy Ventures, яка поєднує діяльність у генерації електроенергії, дистрибуції пального та промисловому будівництві, зацікавлена у приватизації українських енергетичних підприємств та реалізації інфраструктурних об'єктів», - йдеться у повідомленні офісу Президента.

Як зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко: «Україна зацікавлена у подальшому зростанні турецьких інвестицій та реалізації спільних проектів, серед іншого інфраструктурних, на умовах державно-приватного партнерства. Найближчим часом буде затверджено перелік пріоритетних для держави інвестиційних проектів…»

За його словами, також в Україні формується нова законодавча платформа на базі законопроекту щодо «інвестнянь», який значно посилить привабливість України для інвесторів.

Довідка ExPro, холдинг Aksoy Ventures має 54,5 % акцій в компанії Turcas Petrol, яка в свою чергу має активи в одній газовій електростанції, а також у відновлюваних джерелах енергії та підприємствах, що займаються продажем палива та мастил. Крім того, Aksoy Ventures має інвестиції у сферах туризму, нерухомості та логістики.

13:52 / 19 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події