Транзит газу південним маршрутом української ГТС зріс на 50% внаслідок зупинки Турецького потоку

Транзит газу по південній гілці української ГТС у червні зріс на 50% - до 27,5 млн куб м (за перші 28 днів місяця). У порівнянні з квітнем обсяги транзиту зросли у 4 рази. Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ).

За словами ОГТСУ, зростання обсягів транспортування газу пов’язане з плановою зупинкою на ремонт газопровод «Турецький потік» з 23 по 28 червня. В цей період середній обсяг прокачки по трансбалканському напрямку (ГВС «Орловка») збільшився з 0,2 до 4 млн куб м на добу. «

Це вчергове доводить, що ГТС України є важливою для забезпечення безперебійного постачання газу в країни Південної Європи. Адже розгалужена система газопроводів української ГТС робить її гнучкою, на відміну від «Турецького потоку» або будь-якого іншого обхідного газогону», - зазначили в ОГТСУ.

З початку року станом на 28 червня через ГВС «Орловка» було прокачано 365 млн куб м російського газу, більша частина якого була транспортована у січні-лютому.

15:39 / 30 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події