Trafigura, ERU та Eni можуть постачати газ «Нафтогазу» за кошти, залучені від ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) доповнив перелік постачальників газу, які пройшли попередню кваліфікацію і отримали право брати участь в тендерах на закупівлю газу НАК «Нафтогаз України» на кошти, залучені від ЄБРР в рамках розміщення єврооблігацій «Нафтогазу» у 2019р.

Як повідомила пресслужба «Нафтогазу», додатково кваліфіковані Trafigura Trading (Europe) Sarl (Швейцарія), ERU Management Services LLC (США) та Eni Trading and Shipping SpA (Італія).

«Нафтогаз» може використати до €120 млн для закупівлі газу у європейських постачальників, які пройшли попередній відбір. Процедура попереднього відбору залишатиметься відкритою для нових учасників протягом терміну дії позики.

 Як повідомлялося, у листопаді 2019р ЄБРР оприлюднив перелік постачальників газу на тендери «Нафтогазу», до якого зокрема увійшли:

- CEZ a.s (Чеська республіка);

- GHG Emissions Traders and Consultants Ltd (Велика Британія);

- Alpiq Energy SE (Чеська республіка); - MET Gas and Energy Marketing (Швейцарія);

- Axpo Solutions AG (Швейцарія);

- DXT Commodities SA (Швейцарія);

- EDF Trading Limited (Велика Британія);

- Uniper Global Commodities SE (Німеччина);

- RWE Supply and Trading GmbH (Німеччина);

- ENGIE SA (Франція);

- Shell Energy Europe Ltd (Велика Британія);

- Magyar Foldgazkereskedo Zrt (MFGK) (Угорщина);

- Trailstone GmbH (Німеччина);

- Geoplin d.o.o (Республіка Словенія).

16:57 / 19 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події