ТОВ «Геологічні системи» проведе термоатмогеохімічні дослідження для УГВ за 5,7 млн грн

ТОВ «Геологічні системи» отримало перемогу в 2 тендерах АТ «Укргазвидобування» (УГВ) на виконання комплексних структурних термоатмогеохімічних досліджень на Славутицькому та Ядутівсько-Борзнянському науковому полігоні, що на Чернігівщині, загальною вартістю 5,7 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляться в системі Prozorro 16 січня 2020р. Згідно з повідомленням, компанія «Геологічні системи» отримала перемогу в наступних тендерах:

  1. Комплексні структурні термоатмогеохімічні дослідження на Славутицькому науковому полігоні з ціновою пропозицією 3,9 млн грн при очікуваній вартості 4,36 млн грн.
  2. Комплексні структурні термоатмогеохімічні дослідження на Ядутівсько-Борзнянському науковому полігоні з ціновою пропозицією 1,8 млн грн при очікуваній 4 млн грн.

В аукціоні обох тендерів крім компанії - переможця - «Геологічні системи» брав участь Інститут геологічних наук Національної Академії Наук України.

Учасник аукціону тендеру 1 Остаточна пропозиція
ТОВ «Геологічні системи» 3 898 800*
Інститут геологічних наук Національної Академії Наук України 3 900 000
*переможець
Учасник аукціону тендеру 2 Остаточна пропозиція
ТОВ «Геологічні системи» 1 800 000*
Інститут геологічних наук Національної Академії Наук України 1 860 000
*переможець

За технічним завданням, дослідження які є предметом зазначених закупівель, здійснюються з метою підвищення ефективності геологорозвідувальних робіт на основі застосування комплексу приповерхневих методів картування теплових і атмогеохімічних аномалій для прогнозування покладів вуглеводнів на перелічених вище наукових полігонах.

Довідка EхPro:

ТОВ «Геологічні системи» (керівник: Павло Федосєєв, засновники: Евген Іванов з часткою 80%,  Павло Федосєєв з часткою 20%) – компанія, яка надає інжинірингові послуги у сфері геології, гідрогеології та екології. Є переможцем 20 тендерів державних закупівель в системі Prozorro загальною вартістю 35 млн грн.

17:37 / 17 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події